Openlayers 6 (6.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Links
uk: Посилання

en: Reset
uk: Скинути

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: View
uk: Перегляд

en: Display
uk: Показ

en: Filter
uk: Фільтр

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Map width
uk: Ширина карти

en: Map height
uk: Висота карти

en: Facets
uk: Фасети

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Zoom level
uk: Масштаб

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Select view
uk: Оберіть вид

en: Asc
uk: Зрост

en: Width: @width
uk: Ширина: @width

en: Height: @height
uk: Висота: @height

en: REST export
uk: REST-експорт
