Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ast: Reafitar

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Default
ast: Predefiníu

en: View
ast: Vista

en: Display
ast: Pantalla

en: Filter
ast: Filtru

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
