Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Display
az: Monitor

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
