Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Default
cy: Diofyn

en: View
cy: Gweld

en: Display
cy: Dangos

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
