Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Node ID
el: ID κόμβου

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: View
el: Προβολή

en: Display
el: Εμφάνιση

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
