Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Links
he: קישורים

en: Reset
he: איתחול

en: Node ID
he: מזהה פריט תוכן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: View
he: צפיה

en: Display
he: תצוגה

en: Filter
he: סינון

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה
