Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: View
hr: Pregled

en: Display
hr: Prikaz

en: Filter
hr: Pročisti

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
