Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Node ID
jv: ID Node

en: Default
jv: Gawan

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Filter
jv: Saring

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
