Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Node ID
mr: धागा क्रमांक

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: Display
mr: दाखवा

en: Filter
mr: गाळणी

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
