Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Links
pt: Ligações

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Node ID
pt: ID do nó

en: Default
pt: Predefinido

en: Icon
pt: Ícone

en: View
pt: Mostrar

en: Display
pt: Mostrar

en: Filter
pt: Filtro

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: Desc
pt: Descendente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Asc
pt: Ascendente

en: REST export
pt: Exportação REST
