Openlayers 6 (6.0.0-beta4) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Links
sk: Odkazy

en: Node ID
sk: ID uzla

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: View
sk: Zobraziť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Map width
sk: Šírka mapy

en: Map height
sk: Výška mapy

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
