Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Filter
af: Filtreer

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -
