Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Links
bg: Връзки

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Node ID
bg: Номер

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Display
bg: Дисплей

en: Filter
bg: Филтър

en: Apply
bg: Търси
