Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to ca translation catalogue (18 entries)

en: Links
ca: Enllaços

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Node ID
ca: ID del node

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Display
ca: Visualització

en: Filter
ca: Filtra

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: REST export
ca: Exportació REST
