Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Links
et: Lingid

en: Reset
et: Tühista

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Display
et: Kuva

en: Filter
et: Filtreeri

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Apply
et: Rakenda

en: longitude
et: pikkuskraad

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: REST export
et: REST eksport
