Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Node ID
lv: Ieraksta ID

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Icon
lv: Ikona

en: View
lv: Skatīt

en: Display
lv: Ekrāns

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Facets
lv: Faseti

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
