Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Display
ml: ഡിസ്പ്ലേ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
