Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Node ID
my: Node ၏ အမှတ်စဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
