Openlayers 6 (6.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Links
th: ลิงก์

en: View
th: ดู

en: Display
th: แสดงผล

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Zoom
th: ขยายใหญ่
