Openlayers 6 (6.0.1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Links
ur: لنکس

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Node ID
ur: نوڈ آئی ڈی

en: Default
ur: طے شدہ

en: Icon
ur: آئیکن

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Filter
ur: فلٹر

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
