Openlayers 6 (6.0.1) - en to ar translation catalogue (16 entries)

en: Links
ar: روابط

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: View
ar: عرض

en: Display
ar: العرض

en: Filter
ar: انتقاء

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
