Openlayers 6 (6.0.1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Links
cs: Odkazy

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Default
cs: Výchozí

en: Icon
cs: Ikona

en: View
cs: Zobrazit

en: Display
cs: Zobrazit

en: Filter
cs: Filtr

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně
