Openlayers 6 (6.0.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Node ID
eu: Nodoaren IDa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Display
eu: Bistaratu

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
