Openlayers 6 (6.0.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Links
hi: लिंक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Node ID
hi: नोड आईडी

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Icon
hi: चिन्ह

en: View
hi: देखें

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
