Openlayers 6 (6.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
