Openlayers 6 (6.0.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Node ID
is: Auðkenni nóðu

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: Display
is: Sýna

en: Filter
is: Sía

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
