Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: Display
be: Паказ

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
