Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: Icon
fi: Ikoni

en: View
fi: Näytä

en: Display
fi: Näyttö

en: Filter
fi: Suodatus

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: REST export
fi: REST vienti
