Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Links
fr: Liens

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Node ID
fr: Identifiant (ID) du nœud

en: Default
fr: Par défaut

en: Icon
fr: Icône

en: View
fr: Voir

en: Display
fr: Affichage

en: Filter
fr: Filtrer

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Sort by
fr: Trier par

en: Map width
fr: Largeur de la carte

en: Map height
fr: Hauteur de la carte

en: Facets
fr: Facettes

en: Enabled facets
fr: Facettes activées

en: Apply
fr: Appliquer

en: Dropdown list
fr: Liste déroulante

en: Offset
fr: Décalage

en: Zoom level
fr: Niveau de zoom

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Select view
fr: Sélectionner une vue

en: REST export
fr: Export REST
