Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Links
gu: કડીઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: View
gu: જુઓ

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
