Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Default
nn: Standard

en: View
nn: Sjå på

en: Filter
nn: Filtrer

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
