Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Default
pl: Domyślny

en: Icon
pl: Ikona

en: View
pl: Widok

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Filter
pl: Filtr

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Facets
pl: Fasety

en: Enabled facets
pl: Włączone fasety

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Zoom level
pl: Poziom przybliżenia

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Select view
pl: Wybierz widok

en: Asc
pl: Rosnąco

en: REST export
pl: Eksport REST
