Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to sv translation catalogue (19 entries)

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Node ID
sv: Nod-ID

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: View
sv: Visa

en: Display
sv: Visa

en: Filter
sv: Filtrera

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Map width
sv: Kartbredd

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande
