Openlayers 6 (7.0.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Node ID
tr: Düğüm Kimliği

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: View
tr: Görüntüle

en: Display
tr: Gösterim

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: REST export
tr: REST dışa aktarma
