OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Description field
bo: གསལ་བཤད་ཀྱི་གནས་ཁོངས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Sources
bo: ཁུངས

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
