OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: Sources
kk: Ақпарат көздері
