OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်
