OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Sources
sl: Viri
