OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Description field
sv: Beskrivningsfält

en: View
sv: Visa

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Sources
sv: Källor

en: Source type
sv: Källtyp

en: Map
sv: Karta

en: Map height
sv: Karthöjd

en: Opacity
sv: Opacitet

en: Title field
sv: Titelfält

en: Data Source
sv: Datakälla

en: Map Settings
sv: Kartinställningar

en: View mode
sv: Visningsläge
