OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்

en: Sources
ta: மூலங்கள்
