OpenLayersD8 (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Sources
th: แหล่ง

en: Map
th: แผนที่

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: View mode
th: โหมดของวิว
