OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: View
fil: Tingnan

en: Active
fil: Aktibo

en: Sources
fil: Mga pinagmulan
