OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Description field
id: Bidang deskripsi

en: Icon
id: Ikon

en: View
id: Lihat

en: Active
id: Aktif

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Sources
id: Sumber

en: Source type
id: Jenis sumber

en: Map
id: Peta

en: Module name
id: Nama modul

en: Title field
id: Judul bidang

en: View mode
id: Modus tampilan
