OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Description field
is: Lýsingarsvæði

en: Icon
is: Táknmynd

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: ID
is: Kenni

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sources
is: Uppsprettur

en: Module name
is: Einingarnafn
