OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Icon
jv: Ikon

en: View
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Sources
jv: Sumber
