OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: px
mn: пиксел

en: View
mn: Харах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр
