OpenLayersD8 (8.x-1.1) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: Sources
sq: Burimet
