OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Center
az: Mərkəz

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Description field
az: Təsvir sahəsi

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Error
az: Səhv

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Map
az: Xəritə

en: Module name
az: Modul adı

en: Title field
az: Başlıq sahəsi
