OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Center
be: Цэнтр

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: User Name
be: Імя Карыстальніка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Error
be: Памылка

en: Node
be: Вузел

en: Active
be: Актыўна

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Line
be: Радок

en: center
be: цэнтар

en: Sources
be: Крыніцы

en: Map
be: Мапа

en: View mode
be: Лад выгляду
