OpenLayersD8 (8.x-1.2) - en to da translation catalogue (27 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Center
da: Centreret

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: Description field
da: Beskrivelse

en: Icon
da: Ikon

en: View
da: Vis

en: Error
da: Fejl

en: Node
da: Indholdselement

en: Active
da: Aktiv

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Line
da: Linje

en: description
da: beskrivelse

en: center
da: centreret

en: Sources
da: Kilder

en: Source type
da: Kildetype

en: Map
da: Knyt

en: Module name
da: Modulnavn

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Title field
da: Titelfelt

en: Control
da: Kontrollér

en: Point
da: Punkt

en: Data source
da: Datakilde

en: Map Height
da: Korthøjde
